Фудбал: Чајетина седмицом чува прво место

Фудбалери Чајетине победили су екипу Перућца са 7:0 у 22. колу Златиборске окружне лиге на гостовању. Још једном ефикасном партијом чајетински тим је на првом месту, са утакмицом више од најближих пратилаца.

Тим Чајетине је рутински дошао до 16. победе у лиги, оправдавши улогу фаворита као знатно квалитетнији ривал. Меч је решен са три гола у првом полувремену и четири у другом, а стрелци за Чајетину су били: Бјеличић у 10. минуту, Милосављевић у 13, Савић у 31, Милаћевић у 53, Радишић у у 79. и 84, уз аутогол у 64. минуту.

У овом колу су победе остварили и конкуренти, Јежевица је победила Котроман са 3:1, Рампа је савладала Тару са 7:1, Вишесава је направила преокрет против Горобиља за 5:2, док је Полет био бољи од Јединства са 4:0. Чајетина је на првом месту са 52 бода, а у следећем колу поново гостује Јединству из Каленића.

Чајетина је наступила у следећем саставу: Рољ, Деспић, Обрадовић, Станић (од 56. Пановић), Милосављевић (од 56. Нинчић), Гардић, Томић, Костадиновић (од 46. Милаћевић), Бјеличић, Савић (од 46. Радишић), Караичић.