Трећа победа кадета КК Златибор, трећи пораз пионира

Кадети КК Златибор дошли су до треће победе у Регионалној лиги РКСЗС. Они су у 12. колу као домаћини били успешнији од пријепољског Раса резултатом 72-35 (12-20, 15-0,18-8, 27-7).
Иако прва четвртина није наговештавала да би Чајетинци могли доћи до овако убедљивог тријумфа, ствари су се у наредна три периода одвијале у потпуности у њихову корист. Улазак Јоксимовића и Гавовића као да је „тргао“ домаће кошаркаше, који су у другом периоду не само дошли до преокрета, већ одличном одбраном нису допустили ривалу да у овом периоду постигне кош! Управо је одбрана била кључ тријумфа домаће екипе, која је у трећем периоду дошла до двоцифрене предности, а до краја меча је постепено увећавала до коначних + 37.
У домаћем тиму сви су се уписали у стрелце, а што је још важније, у сваком тренутку било је играча који су преузимали одговорност и постизали поене када саиграчима није ишло. Најефикаснији је био Стакић (13 поена), а двоцифрени су још били Ђуричић (12), Бјеличић (11) и Јанковић (11).
КК Златибор: Бјеличић 11, Ђуричић 12, Дедовић 4, Милекић 5, Јоксимовић 4, Стакић 13, Гавовић 4, Сапун 7, Јанковић 11. Тренер: Гвозден Рајовић

Пионирска селекција КК Златибор доживела је трећи овосезонски неуспех, други на свом паркету. Они су у 4. колу Регионалне лиге поражени од ОКК Ариља са 92-52. Гости су од почетка утакмице били у вођству и већ на полувремену имали 16 поена предности. У наставку, у потпуности је до изражаја дошао већи број расположених играча у редовима гостију. У домаћем табору, поново је одличан био Јоксимовић (19 поена, 14 скокова), али је адекватну подршку имао само у Млађеновићу (13 поена).