Резултати фудбалских утакмица

У 17. колу Златиборске окружне лиге фудбалери Чајетине су на свом терену савладали екипу пожешког Железничара са 3-0, головима Слободана Тодорића (2) и Драгана Обрадовића. Ово је трећи тријумф Чајетинаца у четири до сада одигране утакмице пролећног дела првенства. Тренер Дарко Видић истакао је задовољство чињеницом да је победа остварена без пет стандардних првотимаца, а уз то, тројица момака 1998. годишта дебитовали су у такмичарској утакмици, одигравши тридесет минута.
Чајетина је наступала у саставу: Лазић, Лазовић, Ерић, Тодорић, Вујовић (од 65. Станић), Дедић (од 60. Дучић), Ћалдовић (од 70. Савић), Божовић Б, Лазаревић, Костадиновић, Обрадовић.
 Fudbal
Победа Златибора над Спартаком 1924 од 3-0 и пораз Слоге 1940 на гостовању екипи Рађевца (2-0) епилог је 19. кола Зоне Дрина, после којег чајетински клуб има осам бодова више од најближег пратиоца.
Златибор је славио против Спартака головима Игора Јаковљевића у 38, Александра Ризовског у 52. и Љубомира Арсића у 54. минуту. Ниједан тим није створио превише прилика за гол, али су домаћи успели да своје искористе и направе крупан корак ка пласману у виши ранг. Гости из Љига у завршници меча су имали неколико веома добрих шанси да дођу макар до почасног поготка, али нису успели да их искористе.
Златибор је наступио у саставу: Голубовић, Цветковић, Јаковљевић, Костадиновић, Брадоњић, Станић, Ризовски, Лазовић, Луковић (од 57. Милосављевић), Мудринић (од 68. Тодоровић), Арсић (од 77. Петрић). Тренер: Милан Чанчаревић.
Успешни су били и пионири ФК Златибор, који су славили са 3-1 на гостовању екипи Слоге из Пожеге, тако да и даље имају бод заостатка за водећим Полимљем.