СЦ Дубочица. Гледалаца:400 Судије: Петровић,Стојановић,Стошић
Здравље: Ристић 3, Стошић, Вукадиновић 5, Тешановић 17, Филиповић 13, Јовановић 25,
Раденковић 2, Станковић 7, Илић, Митић, Милетић, Стојиљковић 3
Златибор: Тмушић, Пековић, Радовић, Нумановић 9, Васић 11, Петронијевић 5, Мајсторовић 3,
Смоловић, Марић 19, Мићевић 15, Ђокић 19
Трећу победу у низу забележили су Чајетинци и још једном показали да су квалитетнија екипа него што показује положај на табели Друге лиге.Од самог почетка сусрета Златибор је имао предност која је у једном тренутку износила и 15 поена (61:46). Домаћин је тада успео да серијом од 11:0 унесе неизвесност али су изабраници Предрага Јаћимовића ипак мирно привели утакмицу крају.
У првом делу Златибор је играо недовољно ангажовано и са доста слабом одбраном тако да није дошао до значајније предности. У трећој четвртини захваљујући одличној одбрани гости су стекли предност и показали да су боља екипа.У самом финишу , минут и четрдесет секунди до краја играчи Здравља су смањили заостатак на пет поена (70:75) али више од тога нису могли.
Кошаркаши Златибора су одлично шутирали са линије слободних бацања (25 од 30), а посебно се истакао Марић који је реализовао 12 од 14 бацања.Два скока више (33 према 31) су имали играчи Златибора а код изгубљених лопти екипе су биле скоро изједначене (11 домаћин а Златибор 10).
Лесковчани су убацили чак 10 тројки а Чајетинци 4. У екипе Здравља најбољи је био Јовановић са 25 поена и индексом успешности од 36. Код Златибора су се поучинку издвојили Марић, Мићевић и Ђокић.
Ово је једанаеста победа Златибора који сада са скором од 11 победа и 9 пораза заузима седмо место. Идуће суботе у Чајетини гостује лидер на табели, екипа Динамика из Београда.