Кошаркаши савладали Нови Пазар у припремној утакмици - Данас представљање екипе

Кошаркаши Златибора забележили су победу и у шестој контролној утакмици. У чајетинској „Дворани спортова“ савладали су Нови Пазар са 99-65. Чајетинци су рутински забележили нови тријумф у припремном периоду, доминиравши од самог почетка утакмице. Посебно их је служио шут споља, тако да су на овој утакмиц погодили 15 тројки, од чега чак 11 у првом полувремену. После првих 20 минута, Златибор је водио са 58-36, а до краја трећег периода дошли су до чак 78 постигнутих поена. Најефикаснији у нашем тиму био је капиен Иван Тмушић (15), Марко Петронијевић и Асмир Нумановић убацили су по 12 поена, а двоцифрени су још били Никола Мићевић (11) и Никола Васић (10). Тренер, Младен Шекуларац, пружио је шансу скоро свима од 13 присутних играча, осим Ненада Ђорића, који није улазио на паркет.
Наредни контролни меч наша екипа одиграће данас од 18 часова, такође у „Хали спортова“, са екипом Морнара из Бара. Том приликом одржаће се и представљање екипе за предстојећу сезону.
КК Златибор – КК Нови Пазар 99-56
КК Златибор: Петронијевић 12, Васић 10, Марић 8, Смоловић 8, Тмушић 15, Павловић 2, Ђуричић, Нумановић 12, Ђорђевић 8, Мићевић 11, Мајсторовић 9, Радовић 4. Тренер: Младен Шекуларац