Кошарка - Порази сениора и кадета

Кошаркаши Златибора поражени су као домаћин од екипе Напредак Макси Ко из Алексинца са 62-69 (17-21, 14-21, 16-13, 15-14). Чајетинци су тако у 11. колу доживели седми пораз, четврти на свом паркету, док је Напредак дошао до петог тријумфа. Мора се напоменути да су гости, са клупе предвођени познатим кошаркашким стручњаком Бошком Ђокићем, у Чајетину допутовали без свог најбољег играча, Драгољуба Шикмана.
Гости су од првог минута имали вођство. У првом периоду она је била незнатна, Златибор је у другој деоници дошао у два наврата до изједначења (21-21, 23-23), али од тог тренутка нису више успевали да дођу до резултатског поравнања. До краја полувремена, предност гостију достигла је максималних + 11 (31-42). У трећој четвртини, Златибор је првих пет минута одиграо сјајно, дошавши на само два поена заостатка (44-46), али тада гости серијом 7-0 поново праве разлику. Почетком последњег периода, Напредак је поново на двоциференој предности, коју су одржавали до завршних три минута. Чајетинци тада успевају да серијом 9-2 дођу до 60-64, али су на минут до краја домаћи промашили „зицер“, чиме су шансе за преокрет отишле у неповрат.
И на овом мечу Златибор је био слаб у шуту за три поена (три тројке, гости шест), али су поразу у великој мери допринеле и олако изгубљене лопте у неким ситуацијама, као и три промашена „зицера“. Тренер Златибора, Предраг Јаћимовић, поражен је од тима који је водио до половине новембра, када је преузео Чајетинце.
У домаћем саставу најефикаснији је био Петар Марић (17 поена, 7 скокова), Дејан Ђокић је уз 16 поена имао и три асистенције, док је Никола Васић уз 11 кошева имао и 5 скокова. Најзапаженији актер меча био је гостујући играч Немања Павловић (20 поена, 7 скокова). У екипи Напретка, двоцифрени су били и Илија Цветковић (17 поена, 11 скокова) и Александар Миладиновић (14 поена).
КК Златибор: Тмушић 4, Пековић 2, Радовић, Нумановић 2 п. 5 ск, Васић 11 п. 5 ск, Петронијевић, Мајсторовић, Ђуричић, Смоловић 8 п. 6 ск. 1 бл, Марић 17 п. 7 ск, Мићевић 2, Ђокић 16. Тренер: Предраг Јаћимовић.
КК Напредак Макси Ко: Станисављевић 5., Павловић 20 п. 7 ск, Анђелковић 1, Узелац 2, Јусић, Миладиновић 14, Мојсиловић 5, Лазаревић, Миленковић, Илић 5, Цветковић 17 п. 11 ск, Траиловић. Тренер: Бошко Ђокић
Пораз су доживели и кадети КК Златибор. Они су у 7. колу Регионалне лиге изгубили на гостовању у Пријепољу од Милешевца са 74-72, иако су на 13 минута пре краја имали чак 17 поена предности. Још једна сјајна партија предводника ове генерације, Немање Ђуричића, није била довољна да Чајетинци дођу до друге победе у лиги. Домаћи тим забележио је први тријумф.