Кошарка- Млађи пионири на завршном турниру Првенства Западне Србије

Победом над екипом Плеј Офа 1 на свом паркету са 47-42 (19-3, 9-5, 11-18, 8-16), млађи пионири КК Златибор и математички су, два кола пре краја, обезбедили освајање првог места у својој групи и пласман на завршни турнир првенства Западне Србије.
Победник меча одлучен је већ у првој деоници, коју је наш тим одиграо одлично, постигавши деветнаест, а примивши само три поена. Гости су у овом периоду реализовали само један шут из игре, а доминантна фигура у првих десет минута био је Лазар Јоксимовић, који је у тој деоници убацио 10 од укупно 22 поена, колико је остварио на утакмици. До краја полувремена, предност нашег тима увећана је за још четири поена, достигавши плус 20 (28-8), тако да су Чајетинци у наставку заиграли нешто опуштеније, што су гости искористили и обе преостале четвртине решили у своју корист. На срећу нашег тима, предност остварена у првом полувремену била је превелик залогај за Ужичане, који нису имали снаге за потпуни преокрет.
Златибор је у осам одиграних кола остварио исто толико победа, а до краја групне фазе предстоје им утакмице са екипама Плеј Офа 2 и КК Мега Ужице, које, осим евентуалне борбе наших кошаркаша за наставак максималне серије, неће имати већег такмичарског значаја.
Учинак играча: Станић, Туцовић 3, Љубојевић, Вученовић 2, Млађеновић 3, Обрадовић 2, Весовић 1, Ивановић 2, Глишовић 4, Стакић, Ристивојевић 8, Јоксимовић 22.