Кадети после продужетка бољи од Милешевца

Кадетска селекција КК Златибор савладала је као домаћин екипу Милешевца из Пријепоља са 69-65 после продужетка (15-26, 7-17, 25-4, 14-14, 8-4), у оквиру 16. кола Регионалне лиге. Чајетинци су направили невиђен резултатски преокрет и дошли до четврте победе у лиги. После веома лошег првог полувремена, у којем су гости потпуно доминирали, пре свега захваљујући веома добром проценту шута за три поена, домаћи су у трећем периоду преузели контролу над игром. Тим из Пријепоља није више имао успеха у шуту за три поена, „стала“ су и слободна бацања, а капитен домаћих, Немања Ђуричић, поготком за три поена из угла у последњој секунди четвртине донео је свом тиму изједначење. У четвртој четвртини, гости су поново створили осетну предност (+7), али је највише захваљујући Николи Сапуну домаћи тим успео да се врати у игру, а на два минута пре краја први пут и поведе (59-58). Утакмица је ипак отишла у продужетак, где су се домаћи боље снашли – Сапун је постигао четири поена, а коначан резултат поставио је Ђуричић са линије пенала.
КК Златибор: Ђуричић 12, Дедовић 4, Милекић 6, Јоксимовић 8 скокова, Кутлешић, Стакић 2 п. 5 ск, Гавовић, Сапун 17 п. 8 ск, Јанковић 19, Бјеличић С. 6, Терзић. Тренер: Гвозден Рајовић