Фудбалери Чајетине освојили Куп ОФС Ужица

Фудбалери Чајетине освојили су Куп ОФС Ужица пошто су после бољег извођења једанаестераца савладали екипу Јединство Путева из Ужица са 7 : 6. У регуларном делу меча није било голова. На тај начин, поновљен је успех клуба из 2008. када су као Златибор Вода остварили исти резултат.
И поред чињенице да су играли са тимом који се такмичи у Српској лиги (два ранга више), Чајетинци су скоро читав меч били равноправан ривал, осим у последњих пет минута, када су се свесно повукли и „бранили“ резултат 0 : 0. Најбоље шансе за гол имао је везиста домаћих, Росић, чији шут су у 7. минуту гости „скинули“ са гол линије, а у 70. минуту његов слободни ударац гостујући чувар мреже Вукашиновић успео је да одбрани уз крајње напоре.
У пенал серији, домаћи су имали стопроцентан учинак, док је у одлучујућој серији Милош Лазић одбранио ударац Мушилића. За домаће прецизни су били: Марко Костадиновић, Мирослав Ћалдовић, Сретен Божовић, Дарко Луковић, Владислав Росић и Иван Лазовић, а победоносни пенал дао је Слободан Тодорић. Код гостију погодили су: Младеновић, Глишовић Р, Павловић, Глишовић Ђ. и Михајловић.