Фудбал - Златибор "испустио" победу у завршници, "деветка" Чајетине

Фудбалери Златибора ремијем су започели пролећни део Зоне Дрина. Они су у 16. колу на гостовању у Лајковцу повели против Задругара у завршници првог полувремена голом Владимира Мудринића из корнера, али су у последњим тренуцима меча примили погодак, који их је коштао два бода (1-1). Овај резултат ишао је на руку другопласираној Слоги 1940, која после победе над Златаром (4-0) има само три бода заостатка за Чајетинцима. У наредном колу, Златибор ће дочекати Јединство 1945.

Lopta

Фудбалери Чајетине су у премијерној утакмици другог дела сезоне више него убедљиво на свом терену савладали екипу Перућца (9-0). Серију голова отворио је већ у 2. минуту Драган Обрадовић, који је искорисtио асистенцију Вујовића. У 15. минуту Немања Кутлешић је, после корнера, из непосредне близине „погодио мету“ (2-0), а само пет минута касније Марко Костадиновић је једну одбијену лопту спровео у небрањену мрежу (3-0). Бранко Цветић је у 26. минуту повисио на 4-0, а само минут касније је исти играч дошао до још једног гола, искористивши одличан продор Костадиновића. Резервиста Јечменица је у 50. минуту такође искористио асистенцiју Костадиновића (6-0). До краја меча, у стрелце су се уписали и двојица Божовића: Бранко Божовић је затресао мрежу у 52. и 60. минуту, а тачку на убедљиву победу домаћих ставио је Сретен Божовић у 70. минуту.