Фудбал: „Петарда“ Златибора у Ужицу; Пораз Чајетине

Фудбалери Златибора су у 11. колу Српске Лиге Запад убедљиво као гости савладали екипу Јединство Путева, са чак 5-0. Прва два гола за Чајетинце постигао је Душан Цветковић, голгетерску серију наставили су Владимир Ћировић (8. гол) и Никола Младеновић (7. гол), а у стрелце се уписао и Стефан Ђурић.
Златибор је поново преузео лидерску позицију на табели, пошто је Смедерево 1924 играло без голова. У уторак, Чајетинци ће сазнати име ривала у 1/8 финала Купа Србије.

Fudbal
Фудбалери Чајетине су у 11. колу Златиборске окружне лиге поражени са 2-0 од Јасена из Бродарева. Оба гола за тим из Бродарева дело су Анеса Ђурђевића, у 65. и 75.минуту.
Јасен је био бољи ривал у овом мечу, а занимљиво је истаћи да је тренер домаћих, Дарко Видић, већ на полувремену извршио све три измене. Најбољу шансу за домаће имао је Марић, који је, после доброг продора Цветића, примио лопту у казненом простору, али је његов шут голман Синанчевић успео да одбрани. Утакмицу су обележила два спорна момента, оба из првог полувремена. После слободног ударца гостију, лопта се одбила о пречку, да би потом приликом „потврђивања“ поготка био досуђен офсајд, а домаћима је досуђен прекршај на ивици казненог простора у тренутку када су имали отворену гол шансу и када се очекивало пуштање предности.
Фудбалери Криве Реке ремизирали су на свом терену са Таром из Кремана (1-1), што им је први нерешен резултат у досадашњем делу Општинске лиге.