Фудбал - Два ремија сениора - резултати млађих категорија

Фудбалери Златибора ремизирали су на гостовању у Крагујевцу, са Шумадијом 1903 (1-1), у оквиру 13. кола Српске лиге Запад. Гол за клуб из Чајетине постигао је Љубомир Арсић.
ФК Чајетина је као домаћин одиграо нерешено са Првим партизаном (2-2), у утакмици 14. кола Златиборске окружне лиге. Гостујући тим је два пута водио – головима Поповића у 14. и Вукотића у 41. минуту, док су стрелци за Чајетину били Иван Марић у 25. и Бранко Божовић у 58. минуту. У веома занимљивој утакмици, обе екипе су створиле још неколико озбиљнијих прилика за гол, с тим што су гости за нијансу били ближи победи. За Чајетину су на овом мечу играли: Јовановић, Лазовић, Михаиловић, Вујовић, Кутлешић, Тодорић, Станић, Лукачев, Божовић, Дучић и Марић.
Кадетска селекција ФК Златибор поражена је на гостовању вршњацима из нововарошког Златара са 1-0. И поред неуспеха у дуелу са директним конкурентом за прво место, млади Чајетинци су и даље у сасвим доброј позицији, с обзиром да имају четири бода мање, али и утакмицу мање.
Петлићи ФК Чајетина остварили су победу и реми за два дана. После тријумфа над Севојном (3-0) поделили су бодове са Црвеном Звездом Ужице (2-2).