Фудбал: Други пораз Чајетине

Фудбалери Чајетине изгубили су од Перућца резултатом 5:2 у другом колу Златиборске окружне лиге. Гости из околине Бајине Баште направили су велики преокрет у другом полувремену и оставили Чајетинце без бодова после прва два кола.

Екипа Перућца повела је са 1:0 из пенала, а потом до полувремена Чајетина прелази у вођство головима Бранка Божовића и Александра Савића. Гости су до 2:2 дошли сјајним поготком из слободног ударца, a леп гол као да је преломио меч ма страну Перућца који убрзо прелази у ново вођство и до краја постиже још два гола за нову убедљиву победу.

Екипа Драгана Вујовића после два кола нема бодове, пошто је претxодног викенда поражена од Ариљске рампе са 2:0, а у наредној рунди гостује екипи Вишесаве.