ФК Златибор славио у Ваљеву, ФК Чајетина с десетoрицом до бода; Петлићи Златибора поражени од Јединства

Фудбалери Златибора су у 25. колу Српске лиге Запад са два брза гола, у 68. и 70. минуту, савладали у Ваљеву екипу Будућности (2-0). Чајетинци тако чекају дерби сезоне са пожешком Слогом са вероватноћом да после тог меча дођу до повратка на водећу позицију. За чајетински клуб играли су: Дивац, Миличић, Србијанац, Јокић, Анђелковић, Радуловић, Ристивојевић, Павловић, Видић, Вујић и Ћировић. На клупи за резерве остали су: Вукашиновић, Савић, Кастратовић, Величковић, Лазовић, Ђурић, Митровић. Тренер: Предраг Ристановић.

Петлићи ФК Златибор су на свом терену поражени од ужичког Јединства са 2-1, а једини гол за домаће постигао је Огњен Радишић из пенала у 75. минуту. За ФК Златибор играли су : Баћковић, Пауновић, Бабић, Браловић, Вукомановић, Брковић, Радишић, Јоскимовић, Јеремић, Станић, Лазовић. На клупи за резерви били су: Јоксимовић М, Глишовић, Лечић, Милосављевић, Младеновић, Дуловић.

Фудбалери Чајетине су у 22. колу Окружне лиге на гостовању Црнокоси одиграли без голова (0-0), с тим што треба истаћи да су последњих пола часа утакмице провели са играчем мање на терену.