11 медаља за каратисте КК "Рујно" на КУП-у Србије

На КУП-у Србије одржаном у Деспотовцу 05. децембра 2015. године каратисти „Рујна“ су освојили 11 медаља, од тога 7 златних, 3 сребрне и 1 бронзана.
КУП Србије је организовао Шотокан карате савез Србије у техничкој организацији карате клуба „Ресавица“. На КУП-у је наступило око 400 такмичара из 39 клубова Србије.
Каратисти „Рујна“ су први пут наступили са три новооформљена ката тима, два женска и један мушки. Тим у саставу Аница Радибратовић, Јована Аћимовић и Мира Станић је освојио прво место, док их је други тим клуба, Милица Шундерић, Николина Тодоровић и Ведрана Селаковић, пратио у стопу и заузео друго место. Мушка екипа у саставу Дарко Лазаревић, Вук Милосављевић и Вукашин Вилотијевић је такође бриљирала освојивши злато.
У појединачној конкуренцији посебно се издвојио Дарко Лазаревић који је својим изванредним наступом освојио златну медаљу и тиме показао да је најбољи на територији Србије у својој категорији. Милица Шундерић је у изузетно јакој конкуренцији успела да заузме треће место и окити се бронзаном медаљом.
Тренер каратиста „Рујна“ Слађана Вуловић је задовољна постигнутим резултатима, напоменувши да су то такмичари који тек стасавају у праве борце калећи се кроз оваква јака такмичења.