Одржан карате турнир у Чачку, КК "Рујно" постигао добре резултате

У суботу је одржан 10 „КУП МЛАДОСТИ – ТРОФЕЈ ЧАЧКА - ЗОРАН ПЕТРОВИЋ“ где су чланови карате клуба "Рујно" одвојили шест медаља и то две златне, једна сребрна и три бронзане.

На турниру је наступило осамнаест такмичара овог клуба.

У категорији кате појединачно Ђурђа Марић је након три меча успела да освоји прво место, док је Уна Стакић у категорији пионирки, борбе појединачно, након две борбе освојила златну медаљу. Никола Вуловић је у категорији ката, након пет мечева заузео друго место. Бронзане медаље су освојили Неда Шкодрић након изузетна три наступа, као и Теодора Милић и Ђорђе Брашанац.

На турниру су наступили и следећи такмичари:
Анђелија и Војислав Аћимовић, Хелена и Валентина Дуловић, Ленка и Маријана Смиљанић, Јанко Лакетић, Дарио Танасијевић, Тања Костадиновић, Марта Кузељевић, Петра Божић и Вања Мићић, овај пут са мање спортске среће.

Ово је последње такмичење за ову 2022. годину, а чланове клуба, до краја године, очекује још полагање за виша звања.