Фудбал: Златибор све решава у последњем колу

Фудбалери Златибора изгубили су од Графичара са 3:1 на гостовању у Београду у претпоследњем колу плеј-аута Прве лиге Србије. На коло пре краја лиге чајетински тим је изван зоне испадања, али само са два бодом више од првог пратиоца, Будућности из Добановацa.

На утакмици против развојног тима Црвене звезде на помоћном терену стадиона "Рајко Митић" Златибор је губио од 20. минута када је аутогол постигао Александар Цветић, да би други гол постигао Борисав Бурмаз. На 2:1 је смањио Филип Рајевац у 56. минуту, али је тријумф домаћих осигурао Матеја Бачанин у 90. минуту.

У корист екипе Предрага Ристановића ишао је реми тима из Добановаца на гостовању последње пласираном Кабелу. У последњем колу Златибор дочекује ОФК Бачку која са 39 бодова нема шансе за опстанак, док Будућност која има бод мање од Чајетинаца дочекује безбедни Рад.